nyitólap | elérhetőségek | belépés
Útvonal: Zrínyi Ilona Matematikaverseny » Eredmények megtekintése (listák) 2021
Megyei forduló eredményei - 2021.
Egyéni és csapateredmények
Az egyéni eredménylistákban csak a tanulók legjobb eredményt elérő 70%-a látható.
Bács-Kiskun:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest I.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest II.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest III.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest IV.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest V.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest VI.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Baranya:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Békés:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Borsod-Abaúj-Zemplén:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Csongád-Csanád:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Fejér:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Győr-Moson-Sopron:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Hajdú-Bihar:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Heves:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Komárom-Esztergom:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Nógrád:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Dél-Pest:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Somogy:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Szabolcs-Szatmár-Bereg:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Jász-Nagykun-Szolnok:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Tolna:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Vas:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Veszprém:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Zala:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Észak-Pest:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Vajdaság:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Kelet-Szlovákia:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Temes:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny