nyitólap | elérhetőségek | belépés
Útvonal: Zrínyi Ilona Matematikaverseny » Eredmények megtekintése (listák) 2020
Megyei forduló eredményei - 2020.
Egyéni és csapateredmények:
Bács-Kiskun:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest I.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest II.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest III.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest IV.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest V.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Budapest VI.:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Baranya:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Békés:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Borsod-Abaúj-Zemplén:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Csongád-Csanád:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Fejér:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Győr-Moson-Sopron:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Hajdú-Bihar:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Heves:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Komárom-Esztergom:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Nógrád:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Dél-Pest:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Somogy:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Szabolcs-Szatmár-Bereg:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Jász-Nagykun-Szolnok:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Tolna:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Vas:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Veszprém:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Zala:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Észak-Pest:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Kárpátalja:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Nyugat-Szlovákia:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Közép-Szlovákia:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Arad:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Bihar:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Hargita:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Kolozs:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Kovászna:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Maros:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Szatmár:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Brassó:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Vajdaság:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Máramaros:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Kelet-Szlovákia>
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Temes:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Beszterce-Naszód:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Szilágy:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Hunyad:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny  
Bukarest:
2.osztály   3.osztály   4.osztály   5.osztály   6.osztály   7.osztály   8.osztály   9.osztály   10.osztály   11.osztály   12.osztály   Csapatverseny